מלון ספא בצפון

14יונ

מלונות ספא בצפון הארץ

האם אי פעם נפשתם במלון ספא? מלון ספא הוא לא מלון רגיל אלא מלון שמגדיר את עצמו כמלון שאליו באים לנפוש בשילוב טיפולי ספא, זוהי לא חופשה רגילה אלא חופשה ייחודית ושונה מכל חופשה במלון בוטיק אחר

אם אתם מתכננים את החופשה הבאה שלכם וחשבתם על איזור הצפון, מלון ניאה הוא מלון ספא בצפון הארץ אשר מציע חווית אירוח מיוחדת במינה, שדרכה תצליחו להרגע מחיי היו יום ולחזור אליהם שקטים, רגועים יותר ונינוחים.

למה אנשים טורחים כל כך הרבה על מנת לתאם ימי חופש, להשוות מחירים, להרים טלפונים, לאשר הגעה ואף לעזוב את הבית על מנת להגיע ליעד חלופי כמו מלון ספא יוקרתי בצפון.

פשוט כיוון שכל עוד מדובר בחופשה, הרי שמדובר בשינוי שיגרה, בעצירת המרוץ, בהזדמנות לחזור ליהנות ממה שהחיים הטובים יודעים להציע, ביכולת לחדש מצברים, בהנאה להשקיע מחדש בבן הזוג ובאופן כללי מדובר בצורך חשוב עבור הנפש ובמתנה נפלאה עבורכם, עבור הזוגיות שלכם ועבור התא המשפחתי שלכם – גם אם הילדים נשארים בבית עם סבא וסבתא.

כוחה של חופשה במלון ספא

כאשר מגיעים למלון ספא שהוא באמת מוקפד, מרשים, נעים וניחן שהוא חשב על כל הפרטים הקטנים, הרי שניתן לחוש איך אט אט עול היום נשאר מאחור וכיצד אט אט צצות תחושות של התרגשות. אי לכך כל שיש לעשות זה פשוט להתחיל ליהנות מהיכולת להחליט מה עושים בכול רגע נתון ללא שום מחויבות. מכאן שניתן להחליט ליהנות מהבר של מלון היוקרה גם בשעות הצהריים, להחליט שיוצאים לסיבוב קצר בסביבה המידית, להחליט שמבלים כמה שעות טובות עם ספר אל מול הבריכה, להחליט שמזמינים ארוחת שף לחדר ולאכול אותה במיטה ובעצם ניתן לעשות כל מה שרוצים – כי זוהי כוחה של חופשה!

חופשה של טיפולי ספא

לצד ההנאה הגדולה של חופשה במלון ספא, יש לציין אופציה שהיא אפילו יותר עדיפה – יציאה אל מלון ספא בצפון! בעת יציאה אל מלון ספא בצפון ראשית כל ניתן ליהנות מאזור מרהיב שתמיד יודע לחשוף טפחים מרשימים של טבע מרגש לצד תחושה נינוחה ורגועה, ולו כי באופן כללי מדובר באזור בו הזמן זז באופן מעט שונה ויותר נכון. כמו כן, כאשר בנוסף לכל גם מדובר במלון ספא, הרי שבכלל ניתן לצפות לחופשה מופלאה, וזאת כי המהות של חופשה היא ליהנות ולהשתחרר, ועל כן השילוב של שלל טיפולי ספא וחופשה במלון מבטיחים חבילה מדהימה. מכאן שניתן לא רק לשחרר את הנפש מטרדות היום, אלא גם ניתן לשחרר את הגוף, ומי שחווה טיפולי ספא איכותיים מבין שכל מילה מיותרת.

חושבים על מלון ספא בצפון? NEA!

כאשר הנופשים מגיעים למלון שאינו מציע עוד טיפולי מסאז’, אלא הוא ממש מתמחה בכול הנוגע לתחום, הרי שניתן לדעת שהטיפולים יהיו איכותיים במיוחד ושנית ניתן לדעת שאתם עתידיים להכיר מגוון נרחב של טיפולי ספא שטרם התוודעתם אליהם ועל כן ניתן לחוות בחופשה אחת מגוון טיפולים מפנקים. לסיום נציין שאם גם אתם מחפשים חופשה נינוחה, מושקעת, מרהיבה ואיכותית, שבין היתר כוללת מיקום מרשים, אוכל גורמה, קסם באוויר, עיצוב מושקע וכמובן שלל טיפולי ספא ברמה הגבוהה ביותר – אתם מוזמנים להיכנס לאתר של המלון ספא NEA בצפון הארץ, להתרשם מהתמונות ולעבור אל קטגוריית הספא שלנו – NEA SPA בה מחכה לכם הצצה למבחר הטיפולים המפנקים, המגוונים והמקצועיים. תיהנו!